Redaktor

Mieszka w Świętochłowicach, pochodzi z Rudy Śląskiej. Śmieje się, że jest w rodzinie czarną owcą, bo dziadek, ojciec, brat – górnicy, a on – dziennikarz po Uniwersytecie Śląskim. Uważa, że droga do radia prowadzi przez newsroomy, dlatego zaczynał od zbierania informacji – najpierw dla portalu silesia24.pl, potem w TV Imperium. Z jednej strony muzyczna pasja, z drugiej radiowy głos pchały go zawsze w stronę mikrofonu. Marzył o pracy w radiu, ale zajmuje się także filmowaniem i montowaniem obrazu. Już w gimnazjum stworzył Dyktafonografikę, początkowo podcast, dziś portal informacyjny z nowinkami ze świata hip-hopu. Ten rodzaj muzyki, głównie hip-hop polski, to jego pasja, ale słucha też alternatywnego popu, soulu, jazzu. Jako smakosz i znawca kawy jest redakcyjnym baristą. Prócz tego gotuje – przyprawia „na oko”, nie kosztuje, a i tak wychodzi pysznie!

Z muzyką związany od dziecka. Pierwszą profesjonalną imprezę poprowadził w szkole podstawowej. Od 1999 roku prowadził ponad 500 imprez jako dj / prezenter w rożnych klubach w Polsce, Czechach i Wielkiej Brytanii. Pasjonat dobrego wdzięku. Kolekcjoner muzyki różnych stylów. Organizator i twórca wielu imprez kulturalnych i rozrywkowych. Zarówno komercyjnie jak i społecznie.. Współorganizator warszawskiego Festiwalu Rodziny. Występuje również jako prelegent na różnego rodzaju konferencjach. Na co dzień związany z branżą cyberbezpieczeństwa. Jest również strażakiem w OSP Szałsza. Pomysłodawca m.in. "Ogrodów Światła" w Zamku Książ w Wałbrzychu. Wyznaje zasadę "wysokie oczekiwania są kluczem do sukcesu" Od marca 2021 prowadzi autorski program "TOmasz! ..na czwartek"oraz popołudniową audycję "Jeszcze więcej Gliwic"

Multimedialny rzemieślnik z tytułem magistra inżyniera architekta. Robił już i gazetę, i telewizję, i radio. Śmieje się, że nie robił tylko filmów fabularnych, choć, jako asystent scenografa, pracował przy produkcji francuskiego obrazu kręconego w Polsce. Pochodzi z Buska-Zdroju, do Gliwic przyjechał studiować na Politechnice Śląskiej. Wybrał architekturę, ponieważ dawała konkret i kształtowała wyobraźnię, poza tym tworzenie zawsze mu się podobało. Żartuje jednak, że nigdy nic nie zaprojektował (no, może prócz sceny na festiwal Danielka). Po studiach pracował w reklamie – w latach 90. większość plastikowych świecących szyldów w Gliwicach była jego. Zawsze chciał robić coś związanego z obrazem i dźwiękiem. W końcu zaczął marzenia realizować – założył pierwszą lokalną internetową telewizję, potem internetowe radio. Teraz działa w Radio IMPERIUM, jako dyrektor programowy, dzieląc się swoim doświadczeniem.

Teraz gramy

Tytuł

Artysta

Background
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux