Rozmowa Dnia Środa

ŚRODA

Czas emisji

Środa 08:30 08:45
Środa 12:30 12:45

Dzień zaczynamy od Rozmowy

Tagi: ,
20.10.2021 / 08:30 / 12:30
Czy to koniec nieprzyjemnych zapachów z wysypiska śmieci? 21 października Przedsiębiorstwo Zagospodarowania Odpadów szykuje się do finalizacji trzech ważnych inwestycji. Dla okolicznych mieszkańców najważniejsze może okazać się oddanie do użytku całorocznej bariery antyodorowej. Ale czy na pewno?
Dlatego do porannego programu Rozmowa Dnia zaprosiliśmy Magdalenę Budny, prezeskę Przedsiębiorstwa Zagospodarowania Odpadów w Gliwicach.


I PO ROZMOWIE
Dzień rozpoczynamy od ważnej rozmowy. Codziennie od poniedziałku do piątku.

Więcej

Rozmowa Dnia Środa Zespół

Multimedialny rzemieślnik z tytułem magistra inżyniera architekta. Robił już i gazetę, i telewizję, i radio. Śmieje się, że nie robił tylko filmów fabularnych, choć, jako asystent scenografa, pracował przy produkcji francuskiego obrazu kręconego w Polsce. Pochodzi z Buska-Zdroju, do Gliwic przyjechał studiować na Politechnice Śląskiej. Wybrał architekturę, ponieważ dawała konkret i kształtowała wyobraźnię, poza tym tworzenie zawsze mu się podobało. Żartuje jednak, że nigdy nic nie zaprojektował (no, może prócz sceny na festiwal Danielka). Po studiach pracował w reklamie – w latach 90. większość plastikowych świecących szyldów w Gliwicach była jego. Zawsze chciał robić coś związanego z obrazem i dźwiękiem. W końcu zaczął marzenia realizować – założył pierwszą lokalną internetową telewizję, potem internetowe radio. Teraz działa w Radio IMPERIUM, jako redaktor programowy, dzieląc się swoim doświadczeniem.


Teraz gramy

Tytuł

Artysta

Background
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux