Rozmowa Dnia Wtorek

WTOREK

Czas emisji

Wtorek 08:30 08:45
Wtorek 12:30 12:45

Dzień zaczynamy od Rozmowy

Tagi: ,
19.10.2021 / Rozmowa Dnia / 08:30 / 12:30

Prezydent Gliwic Adam Neumann przyznał nagrody za osiągnięcia w dziedzinie kultury. Wyróżnienia w XXVIII edycji konkursu otrzymały trzy kulturalne kobiety – Urszula Biel, Anna Kwiecień i Agnieszka Chrzanowska-Małys.
Do porannej Rozmowy Dnia zaprosiliśmy dwie z nich: Urszulę Biel, szefową gliwickiego kina studyjnego Amok i Annę Kwiecień kierowniczkę Działu Sztuki i Rzemiosła Artystycznego w Muzeum w Gliwicach.
Początek "Rozmowy Dnia" we wtorek, 19 października, o godz. 8:30.fot. Michał Buksa, od lewej: Adam Neumann, Agnieszka Chrzanowska-Małys, Urszula Biel, Anna Kwiecień


I PO ROZMOWIE:

Program rozpoczynamy od ważnej rozmowy. Codziennie od poniedziałku do piątku.


Więcej

Rozmowa Dnia Wtorek Zespół

Z Gliwic pochodzi jej tata, ona wychowała się w Zabrzu, a teraz, z mężem i córeczką, mieszka w Bytomiu. Gliwice ją pasjonują, więc związała się z nimi zawodowo. Studiowała socjologię na Uniwersytecie Śląskim oraz ekonomię, a dokładnie – public relations na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach (ma dyplomy z obu tych kierunków). Po drodze był jeszcze wizaż w szkole policealnej i praca – przygotowywanie pań młodych do ślubu. Po studiach utwierdziła się w przekonaniu, że kocha dziennikarstwo, więc zrobiła staż w radiu Katowice. Pracowała też w radiu Silesia, pisała dla portalu silesion.pl. Pasje pozazawodowe to ogrodnictwo oraz pszczelarstwo (ma sześć uli). Pszczoły, ze względu na swoją społeczność, interesują ją również jako socjologa. Od lat zajmuje się rękodziełem, daje nowe życie starym przedmiotom, jest ekolożką, uprawia warzywa i owoce, a nawet robi proszki do prania. Ma i duszę sportowca: biega, gra w squasha, jeździ na rowerze. W Telewizji IMPERIUM pełni obowiązki redaktora programowego.


Teraz gramy

Tytuł

Artysta

Background
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux